žalios sienos

Skubančiame šiandienos pasaulyje pasigendate ryšio su gamta? Žinome puikią išeitį – tai augalų siena Jūsų interjere! Sukurkime stulbinančią atmosferą, perkeldami gamtos harmoniją tiesiai į Jūsų erdves. Derinant aukščiausios kokybės augalus iš įvairių pasaulio kampelių, sukuriamas ilgametis, unikalus dizainas, pripildantis erdvę natūraliomis detalėmis.

 

Žalios sienos, tai didelio formato stabilizuotų augalų bei samanų paveikslai nišoje, per visą sieną ar lubas. Kiekvienas projektas yra gaminamas atsižvelgiant į individualią erdvę bei Jūsų norus. Augalus komponuojame ant pagrindo plokštės, kuri vėliau tvirtinama Jūsų norimoje vietoje. Dizainą formuojame pagal pageidaujamą lapijos tankumą: galite rinktis užpildymą vien tik samanomis (lygiomis, kupstinėmis, elninėmis ar jų variacija), vien tik augalais arba skirtingu jų balansu (pavyzdžiui, 50% samanų ir 50% augalų arba 70% samanų ir 30% augalų).

STABILIZUOTŲ SAMANŲ SIENA

Stabilizuotų samanų siena yra sudaryta iš vienos ar kelių rūšių stabilizuotų samanų. Jos gali būti tiek natūralios žalios spalvos, tiek spalvotos. Tai puikus minimalistinis erdvių akcentas, kurį galima įkomponuoti į įvairiausias nišas ir rėmus.

STABILIZUOTŲ AUGALŲ SIENA

Žalios sienos taip pat gali būti sudarytos ir iš įvairių augalų. Tekstūrų, spalvų ir formų simfonija perteikia laike sustingusį gamtos grožį. Kompozicijoje suderinti įvairūs augalai – nuo vešlios žalumos iki subtilių žiedų – sukuria kerintį gamtos paveikslą. Stabilizuoti augalai savo neblėstančiu žavesiu suteikia bet kokiai interjero erdvei natūralumo dvelksmą, o jų laikui nepavaldi elegancija peržengia metų laikų ribas. Tokios sienos taip pat padeda paslėpti erdvės trūkumus ar vietas, kurios jums nepatinka.

Zalios sienos

KAINOS IR PAGAMINIMO TERMINAS

Kiekvienas projektas – individualus. Tad konkrečią kainą galime įvardyti tik žinodami Jūsų poreikius, norimos sienos išmatavimus, pageidaujamą augalų asortimentą ir įvairovę. Įprastai užsakymai įvykdomi per 2 mėnesius nuo darbų pasitvirtinimo dienos. Žinoma, visuomet stengiamės, kad taip laukta siena klientą pasiektų kaip įmanoma greičiau. Visgi, prioritetą teikiame kokybei. Tad visuomet nuodugniai išsiaiškiname Jūsų poreikius, pageidavimus bei viziją. Tuomet kruopščiai ją įgyvendiname.

Nuo ko priklauso kaina?

Yra keletas pagrindinių dedamųjų, kurios nulemia, kokia bus žalios sienos kaina:

  • Sienos dydis (kvadratiniai metrai);
  • Pasirinktas užpildymo tipas. Ar tai bus tik stabilizuotų samanų (kaina svyruoja nuo 300 iki 600€ + PVM/m²) siena, ar ji bus papildoma ir kitais augalais, bei kaip intensyviai (kaina vidutiniškai svyruoja nuo 500 iki 800€ + PVM/m²);
  • Ar reikalingas rėmas (jis skaičiuojamas papildomai). Galima sieną gaminti ir be jo (ypač jei planuojama talpinti į nišą, ar per visą sienos plotą), tuomet kompozicijos kraštai užbaigiami samanomis.