dirbutvės

Ieškote smagių ir naudingų būdų praleisti laiką kartu su draugais ar kolegomis? Stabilizuotų augalų kompozicijų kūrimo dirbtuvės yra puikus būdas tai padaryti! Dirbtuvių metu susikursite unikalią kompoziciją, kuria vėliau galėsite papuošti savo erdves, bei pažinsite stabilizuotus augalus iš arčiau. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą kartu su GROW!

Dirbtuvių metu dalyviai patys kuria savo kompozicijas su mūsų pagalba. Įdomus pažintinis ir kūrybinis procesas leidžia dalyviams atrasti savo stilių, improvizuoti ir išlaisvinti kūrybiškumą. Ši pramoga puikiai tinka tiek draugų susibūrimams, mergvakariams ar komandos stiprinimo laikui.

Dalyvių skaičius: iki 10 asmenų.

Trukmė: 2-2.5 val.

Dirbtuvėse dalyviai gauna visas reikiamas medžiagas (rėmą ar vazą, stabilizuotus augalus) bei įrankius kompozicijoms kurti. Dirbtuvės gali vykti mūsų studijoje arba Jūsų pasirinktoje lokacijoje. Taip pat galite atsinešti lengvų užkandžių, gėrimų (reikalingais indais bei taurėmis rūpinasi dalyviai), kad laikas kartu būtų dar malonesnis.

Norite suburti savo draugus ir kolegas kūrybiškam laikui drauge? Susisiekite su mumis asmeniškai aptarti dirbtuvių detalių. Tai padaryti galite socialiniuose tinkluose arba užpildę formą čia.

dirbtuves