Kompozicijų nuoma — tai galimybė papuošti savo erdves natūraliais, gamtos grožiu pulsuojančiais kūriniais tik tam tikru, norimu laikotarpiu. Renginių, švenčių metu ar tuomet, kai kasdienybėje pritrūksta žalumos.

KOMPOZICIJOS ĮMONIŲ RENGINIAMS

Dažnai planuojant įmonės renginio dekoracijas susiduriama su iššūkiu, ką daryti su dekoracijomis po to. Stabilizuotų augalų kompozicijų nuoma gali būti puikus sprendimas, kuris nereikalauja įsipareigojimo pasirūpinti dekoracijomis vėliau. 

Visas GROW kompozicijas kuriame individualiai, tad galime jas pritaikyti pagal Jūsų renginio vietą, pobūdį bei kitus pageidavimus. Įmonių renginiams galime pasiūlyti iš stabilizuotų augalų sudėliotus logotipus, nuotraukų sienelės dekoracijas, stalo papuošimus ar bendras erdvės dekoracijas.

kompoziciju nuoma
Stabilizuotu augalu nuoma

KOMPOZICIJOS ASMENINĖMS ŠVENTĖMS

Asmeninių švenčių metu tikrai nesinori apsikrauti papildomu dekoracijų rūpesčiu. Pagal šventės tematiką bei Jūsų norus galime pritaikyti įvairias kompozicijas nuotraukoms, stalams ir dar daugiau. Stabilizuoti augalai gali būti komponuojami ir su kitomis Jūsų pasirinktomis dekoracijomis, kurios užtikrins malonią šventės atmosferą kiekvienam dalyviui.

Kompozicijų nuomos paslaugą siūlome tiek privatiems, tiek verslo klientams. Dėl bendros informacijos bei konkrečių nuomos sąlygų, prašome kreiptis užpildant KONTAKTAI skiltyje esančią užklausos formą.

NUOMOS LAIKOTARPIS

Kompozicijų nuoma galima įvairiems periodams. Tai gali būti šventės laikotarpiui parai ar kelioms arba ilgesniam periodui, pavyzdžiui, mėnesiui. Dėl kiekvienos kompozicijos nuomos terminų yra tariamasi individualiai su kiekvienu klientu.