Goda Grow

Gamtos kuriama harmonija, žalumos skleidžiama ramybė bei mistiškumu pulsuojančios kompozicijos – visa tai yra GROW. Augantis ryšys su gamta, augantis emocinis atsipalaidavimas, augantis pilnatvės jausmas kiekvienam, akimis narstančiam GROW dizainą. 

Taip ir pats prekės ženklas, išdygęs iš svajonės, brandinosi idėjomis ir augo kruopščių mano rankų dėka. Siekis įprasminti kasdienę veiklą, apjungti aistrą gamtai. Su nuo mažens lydėjusiu meno alkiu, lėmė sprendimą finansininkės karjerą iškeisti į laisvės ir nuotykių kupiną kūrėjos kelią.

Pradėjusi nuo gyvų augalų – sukulentų – komponavimo, savos gamybos vazonėliuose, ėmiausi kurti stabilizuotų augalų dizainą. Ilgaamžį, užburiantį ir dar akiai neįprastą grožį, kuris nereikalauja papildomų pastangų jį išlaikyti. Būtent jis tapo raktu į neribotas galimybes kurti bei įkvėpti interjerams gamtos, natūralumo, savitumo pojūtį. 

Didžiausią dėmesį skiriu procese naudojamų medžiagų kokybei, kūrinių estetikai, išbaigtumui ir natūralumo pojūčiui. Kruopščiai komponuoju, daug dėmesio skiriu detalėms, įsiklausau į kliento lūkesčius bei padedu surasti tinkamiausius dizaino sprendimus kiekvienai erdvei individualiai.

stabilizuoti augalai