Taip, GROW projektuose naudojame tikrus, natūralius augalus, apdorotus specialiu stabilizavimo procesu. Tai visam laikui išsaugo juos gražiausioje vegetacijos proceso stadijoje ir leidžia džiaugtis natūralia jų tekstūra, elastingumu bei kvapu be specialios priežiūros ilgus metus.

Specialiame stabilizavimo procese naudojami trys pagrindiniai ingredientai – vanduo, augalinės kilmės stabilizatoriai ir glicerinas. Tai natūralus bei aplinkai ir žmogui nekenksmingas procesas. Jo metu šviežiai nuskinti augalai yra pripildomi stabilizuojančiu glicerino mišiniu ir paliekami skysčių absorbcijai. Rezultate – augaluose esančios sultys bei vanduo išgaruoja, juose lieka tik stabilizuojantis glicerino mišinys. Keletą dienų augalai džiovinami specialiose kamerose, vėliau kruopščiai atrenkami nuvalant sausus, nudžiūvusius lapus ir  galiausiai yra paruošti naudojimui.

Ne, stabilizuotiems augalams nereikalinga jokia ypatinga priežiūra – jiems nereikia įprastiems augalams reikalingo vandens, šviesos ar genėjimo. Mūsų kūriniai įkvepiantys, bet neįpareigojantys – nereikalauja jokios specialios priežiūros!

Ne, kompozicijos skirtos laikyti tik vidaus erdvėse. Labai svarbu išlaikyti normalią patalpos oro temperatūrą bei drėgmę (tarp 45-65%), išvengti reikšmingų jų svyravimų.

Ne, kompozicijų laistyti negalima! Rekomenduojama kompozicijas laikyti vėdinamose patalpose, išlaikant žemesnę nei 70% oro drėgmę.

Tiesioginiai saulės spinduliai stabilizuotus augalus gali paveikti įvairiai. Stabilizuotos samanos išsausėja, šviesėja, o ryškios spalvos gali išblukti. Tuo tarpu stabilizuoti paparčiai yra linkę trauktis ar suktis. Bendrai – saulė išsausina ir išblukina stabilizuotus augalus, tad reikėtų vengti laikyti juos tiesioginėje saulės šviesoje. Taip pat, būtų naudinga laikyti atokiau ir nuo kitų šilumos šaltinių (pvz. viryklės, radiatoriaus, židinio), nes stabilizuoti augalai netoleruoja šilumos.

Stabilizuoti augalai pasižymi antistatinėmis savybėmis, kurios, kartu su oro judėjimu patalpoje, apsaugo juos nuo dulkėjimo. Tačiau, esant poreikiui, ilgainiui susikaupusias dulkes nuo lapelių ar rėmo galite nupūsti specialiu suslėgto oro purškikliu, oro pūstuvu ar nuvalyti švelnia šluoste. Norint kuo ilgiau išlaikyti augalų gyvybiškumą, reikėtų stengtis kaip įmanoma mažiau lenkti, spausti ar traiškyti augalų lapus ir žiedlapius.

Taip! Stabilizuoti augalai savo natūraliai minkšta tekstūra primena garso izoliacijos elementus ir gali padėti sumažinti triukšmą bei aidą uždarose erdvėse.

Taip, stabilizuoti augalai yra tinkami alergiškiems žmonėms, nes nebėra gyvi, nors tokie ir atrodo! Taip pat, stabilizavimo metu naudojami tik natūralūs, jokių toksinių medžiagų neturintys ingredientai.

Ne, ne tiksliai taip. Kiekvienas dizainas yra unikalus ir rankų darbo, kruopščiai ir atsakingai kuriamas mano pačios rankomis, tad negali būti tiksliai atkartotas darkart. Komponuojame tik aukščiausios kokybės stabilizuotus augalus, tačiau jie taip pat gali turėti atspalvių bei formų variacijų, nes yra 100% tikri, natūralūs produktai.

Taip, kompozicijose esančius augalus galima papildyti ar pakeisti naujais. Įsigijus prenumeratą, juos Jums atnaujinsime kiekvieną sezoną. Norėtumėte  gauti vienkartinę keitimo paslaugą? Susisiekime! 

Stabilizuotų augalų paveikslus galite pakabinti naudodami įprastus paveikslų kabinimui skirtus įrankius. Tą nesunkiai galite atlikti  patys arba, prireikus pagalbos, susisiekite su mumis.

Standartiškai gaminiai paruošiami per 4-5 darbo dienas. Apie numatomą užsakymo įvykdymo terminą informuosime Jus asmeniškai el. laišku arba skambučiu po užsakymo pateikimo.

Taip, GROW kompozicijas galime pristatyti į Jūsų pasirinktą vietą Vilniaus mieste. Pristatymo kaina 5€. Pristatymą į kitus miestus mielai suderinsime individualiai!

Maloniai kviečiame gaminius atsiimti nemokamai tiesiai iš mūsų dirbtuvių, adresu Manufaktūrų g. 25, Vilnius. Atvykti tik iš anksto susitarus (tel. +370 662 62 378 ar el. paštu info@madebygrow.lt)

Atsiskaityti už prekes galite el. bankininkyste, bankiniu pavedimu ar grynaisiais pristatymo/atsiėmimo metu. Individualiems užsakymams taikomas avansinis mokėjimas – 50% užsakymo sumos užsakymo dieną.