Siekiate pakelti savo bei darbuotojų produktyvumą? Sukurti modernią, įkvepiančią bei stresą mažinančią atmosferą? Inovatyvios stabilizuotų augalų kompozicijos — raktas į Jūsų sprendimą. 

Patikėkite savo verslo erdves į mūsų kūrybines rankas. Mes įvertinsime ir pasiūlysime geriausią kompozicijos sprendimą: nuo stalų ar šviestuvų dekoracijų iki egzotiškų pertvarų. Turite savo dizaino idėją? Mes pasirūpinsime jos įgyvendinimu. 

Pagamintą produkciją pristatysime tiesiai į Jūsų pasirinktą vietą ir, esant poreikiui, sumontuosime, o Jums beliks tik mėgautis gamtos apsuptimi. Jūsų svajonių darbo aplinka mūsų rankose tampa realybe!

ofiso dekoras

KOMPOZICIJŲ NAUDA VERSLE

PRODUKTYVUMAS

Gamtos fragmentai darbo aplinkoje padės susikaupti ir išlikti žvaliam bei produktyviam visą darbo dieną.

stabilizuoti augalai
verslui

TRIUKŠMO MAŽINIMAS

Mokslininkai įrodė, kad stabilizuoti augalai ir samanos puikiai atlieka garso izoliavimo funkciją: sumažina aidą ir sugeria kitus aplinkos garsus, kurie blaško ir trukdo susikaupti.

HARMONIJA

Natūrali augalų žaluma ramina, atpalaiduoja ir padeda pajusti harmoniją. Atrodys, jog dirbate visai ne biure, o gamtos apsuptyje.

stabilizuoti augalai
verslui

IŠSKIRTINUMAS

Nustebinkite savo klientus originalumu. Samanų sienos biure, dekoratyviniai augalai restorane ar išskirtiniai samanų logotipai vitrinoje patrauks ne vieno akį. 

Kartu sukurkime Jums gaivinančią gamtos oazę. Atsižvelgę į Jūsų norus, pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą Jūsų erdvėms. Nykias vitrinas nuspalvinsime natūraliais gamtos fragmentais, biurą pagražinsime kabančiais augalais, o su žalsvų samanų sienele miesto restoraną nukelsime į miško gelmes.

Unikalūs logotipai su natūraliais gamtos fragmentais patrauks kiekvieno kliento dėmesį. Tokiu būdu išsiskirsite iš kitų originalumu bei formuosite modernios įmonės įvaizdį. Pagal Jūsų norus bei įmonės veiklą sukursime tokį logotipą, kuris ne tik patrauks akį, bet ir ilgai išliks atmintyje. 

Įrengę kompoziciją, supažindiname su jai reikalinga priežiūra bei maloniai atsakome į visus Jums iškilusius klausimus. Esant papildomiems poreikiams siūlome ir kompozicijų priežiūros paslaugą. Atvykstame sutartu, Jums patogiu metu ir pasirūpiname Jūsų įsigytomis kompozicijomis: atnaujiname, papildome augalais ar kitomis norimomis detalėmis, nupučiame dulkes.

Stabilizuotų augalų kompozicijų prenumerata – tai paslauga, skirta norintiems periodiškai atnaujinti supančio interjero dekorą. Juk tai, kuo norime grožėtis žiemą, gali skirtis nuo to, kas akis džiugina vasaros metu. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei naujausias dizaino tendencijas, sutartu periodiškumu pakeisime Jūsų turimas kompozicijas naujomis.

Kompozicijų nuoma — tai galimybė papuošti savo erdves natūraliu gamtos grožiu pulsuojančiais kūriniais tik tam tikram laikotarpiui — renginių, švenčių metu ar tuomet, kai pilkoje kasdienybėje norisi bent šiek tiek žalumos.