Kompozicijų nuoma — tai galimybė papuošti savo erdves natūraliais, gamtos grožiu pulsuojančiais kūriniais tik tam tikru, norimu laikotarpiu. Renginių, švenčių metu ar tuomet, kai kasdienybėje pritrūksta žalumos.

KOMPOZICIJŲ ĮVAIROVĖ

Komponuojame svyrančius augalus, paparčių lapus ar kitų Jūsų pasirinktų augalų šakeles, jas apjungdami stabilizuotomis samanomis ar akmenėliais. Augalus galime talpinti į stiklo vazas, masyvius vazonus ar smulkius vazonėlius.

Taip pat galima rinktis ir kompozicijas didesniuose loveliuose, kuriose puikiai nugula smilgos, eukaliptai ar kiti didesni augalai. Didesni gėlių ar smilgų loveliai puikiai tinka erdvių atskyrimui biure ar namuose, gali būti naudojami pridengti įvairias nišas ar nepageidaujamas vietas.

Net ir didesni loveliai gali būti nesudėtingai perkeliami į kitą vietą, tad renkantis stabilizuotų augalų vazonus galite lanksčiai juos įkomponuoti savo erdvėse.

stabilizuotu augalu vazonai
Dekoratyviniai stabilizuotų augalų vazonai

JŪSŲ VAZONŲ PANAUDOJIMAS

Jeigu turite mylimą vazą, vazoną ar gėlių lovelį, kuris jau yra atradęs savo vietą Jūsų erdvėse, tačiau nežinote kuo jį užpildyti, stabilizuoti augalai gali būti puikus ilgaamžis sprendimas. Vazoną reikėtų pristatyti į mūsų studiją adresu (adresas). Apžiūrėję ir aptarę galimybes, padėsime Jums vazoną prikelti naujam gyvenimui!