Norite įamžinti įmonės pavadinimą? O gal galvojate, kokį vestuvių akcentą sukurti iš jaunavedžių vardų? Užrašykite tai samanomis! Stabilizuotų samanų ir augalų raidžių dizainas puikiai papildys tiek industrinio, tiek modernaus ar rustic stiliaus interjerus, įnešdamas į juos netikėtumo, natūralumo bei šiuolaikiškumo įspūdį.

logotipas is samanu

Logotipus taip pat galima kombinuoti ne tik specialiai pagamintuose išraiškinguose rėmuose, bet ir žaidžiant su samanų spalvomis, augalų formomis ir tekstūromis jau įprastuose stačiakampiuose ar apvaliuose paveiksluose.

Jeigu savo logotipą jau turite arba norite jį atnaujinti, puikus būdas tai padaryti yra patalpinti jį stabilizuotų augalų fone. Logotipą su mūsų partnerių pagalba galime pagaminti Jums ir individualiai. Logotipai gali būti gaminami iš organinio stiklo, plastiko ar metalo, galima pasirinkti skirtingų rūšių bei spalvų metalo lydinius, kuriuos taip pat galima ir nudažyti norima spalva, esant sąlygoms, apšviesti LED apšvietimu.

Individualus stabilizuotų samanų ir augalų dizainas yra talpinamas į specialiai Jums suprojektuotus medžio ar metalo rėmus, kurie vėliau paveikslų kabinimo principu tvirtinami Jūsų pasirinktoje erdvėje.

Logotipai iš stabilizuotų augalų yra gaminami individualiai kiekvienam klientui, todėl dėl bendros informacijos bei konkrečių gamybos sąlygų, prašome kreiptis asmeniškai arba užpildant formą čia.

stabilizuotu augalau logotipai