paslaugos kompoziciju prieziura

Kiekviena GROW stabilizuotų augalų kompozicija yra kuriama individualiai kiekvienam klientui taip, kad ja mėgautis būtų galima ilgus metus. Ir, nors stabilizuoti augalai nevysta ir nekeičia savo fizinės formos, jiems reikalingos tinkamos laikymo sąlygos. Jei jos nėra įgyvendinamos, kompoziciją gali reikėti atnaujinti.

STABILIZUOTŲ AUGALŲ LAIKYMO SĄLYGOS

Vengti laikymo nevėdinamose patalpose

Kadangi stabilizuoti augalai yra tikri, ne dirbtiniai, grynas oras jiems yra svarbus. Tinkamas vėdinimas yra būtinas, kad nesikauptų drėgmė, dėl kurios gali atsirasti pelėsis ir grybelis, gadinantis stabilizuotus augalus. Be to, tinkamas oro srautas padeda atbaidyti kenkėjus ir išvengti pelėsio kvapo, taip išsaugant vientisumą ir vizualinį žavesį. Kontroliuojant drėgmės lygį (ideali oro drėgmė turėtų būti palaikoma tarp 45-65%) ir užtikrinant nuolatinę oro cirkuliaciją, gerai vėdinamoje aplinkoje išsaugomas augalų grožis ir ilgaamžiškumas, todėl jais galima mėgautis ilgesnį laiką, nepakenkiant jų kokybei.

priežiūra

Saugoti nuo tiesioginės saulės spindulių

Stabilizuotus augalus reikėtų laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, visų pirma tam, kad būtų išvengta jų spalvų ir tekstūros blukimo bei nykimo. Saulės šviesoje yra ultravioletinių (UV) spindulių, dėl kurių augaluose esantys pigmentai ilgainiui suyra ir išblunka. Be to, ilgai veikiant tiesioginiams saulės spinduliams, konservuota augalinė medžiaga gali išdžiūti ir sutrūkinėti, todėl ji tampa trapi ir labiau pažeidžiama. Stabilizuotus augalus laikant atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių – pavėsyje arba už UV spindulius filtruojančio stiklo – jų ryškios spalvos ir struktūros vientisumas išlieka ilgesnį laiką, todėl jie išlieka patrauklūs.

Nelaistyti bei nepurkšti vandeniu

Stabilizuoti augalai nors ir yra natūralūs, iš jų yra pašalinti visi skysčiai ir pakeisti specialiu stabilizavimo mišiniu. Dėl to šie augalai nebėra priklausomi nuo vandens, kad išgyventų ar išsilaikytų. Kadangi proceso metu jie jau buvo stabilizuoti ir dehidratuoti, laistymas jiems žalingas, nes vėl sudrėkę jie praras savo stabilizavimo procesu įgytas savybes, todėl gali pradėti pūti arba nykti.

Valymas

Specialaus stabilizavimo mišinio sudėtyje yra antistatiko, tad dulkės ant augalų susikaupia tik per itin ilgą laiką. Dulkių valymo dažnumas priklauso ir nuo aplinkos, kurioje talpinami stabilizuoti augalai sąlygų. Periodinis dulkių valymas gali būti atliekamas specialiu suslėgto oro purškikliu, oro pūstuvu arba švelnia šluoste. Tokiu būdu yra mažiausia tikimybė pažeisti augalus fiziškai.

Stabilizuotu augalu prieziura

PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Tiek privatiems, tiek verslo klientams siūlome kompozicijų priežiūros paslaugą. Jeigu matote nelauktus pokyčius, pažeidimus ar tiesiog norite atnaujinti esamus augalus, susisiekite su mumis tiesiogiai. Atvyksime sutartu, Jums patogiu laiku ir pasirūpinsime Jūsų įsigytomis kompozicijomis, atnaujinsime jas, kad ir toliau galėtumėte mėgautis jų grožiu. Taip pat, galime pasiūlyti ir nuolatinės periodinės priežiūros sutartį, jei matote, jog norimos papuošti patalpos oro sąlygos neidealiai atitinka standartines stabilizuotų augalų laikymo sąlygas.