Tiek privatiems, tiek verslo klientams siūlome kompozicijų priežiūros paslaugą.

Kompozicijų nuoma — tai galimybė papuošti savo erdves natūraliais, gamtos grožiu pulsuojančiais kūriniais tik tam tikru, norimu laikotarpiu.

Natūrali augalų žaluma ramina, atpalaiduoja ir padeda pajusti harmoniją. Atrodys, jog dirbate visai ne biure, o gamtos apsuptyje.

Nustebinkite savo klientus originalumu. Samanų sienos biure, dekoratyviniai augalai restorane ar išskirtiniai samanų logotipai vitrinoje patrauks ne vieno akį. 

Logotipus taip pat galima kombinuoti ne tik specialiai pagamintuose išraiškinguose rėmuose, bet ir žaidžiant su samanų spalvomis, augalų formomis ir tekstūromis jau įprastuose stačiakampiuose ar apvaliuose paveiksluose.

Įneškite į savo šventę originalumo bei natūralumo! Gamtos fragmentų dekoras tiks kiekvienai progai: romantiškoms vestuvėms, gimtadienio vakarienei su draugais ar formaliai konferencijai. 

Ieškote smagių ir naudingų būdų praleisti laiką kartu su draugais ar kolegomis? Stabilizuotų augalų kompozicijų kūrimo dirbtuvės yra puikus būdas tai padaryti!

Siekiate pakelti savo bei darbuotojų produktyvumą? Sukurti modernią, įkvepiančią bei stresą mažinančią atmosferą? Inovatyvios stabilizuotų augalų kompozicijos — raktas į Jūsų sprendimą.